نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

روشن نگه داشتن نمایشگر. در اینجا چند برنامه اندروید برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش در هنگام استفاده از برنامه های مورد علاقه خود آورده شده است.

روشن نگه داشتن نمایشگر

روشن نگه داشتن نمایشگر در استفاده از سیستم

قابلیتی در تنظیمات اندروید وجود دارد که می توانید از آن برای افزایش زمان خواب استفاده کنید تا گوشی شما قبل از اینکه تصمیم به خاموش کردن صفحه نمایش و قفل خودکار بگیرد، بیشتر طول بکشد. تنظیمات را باز کنید و به Sleep در قسمت Lock screen & password بروید.

اینجاست که شما تصمیم می گیرید که اندروید چه مدت باید قبل از خاموش کردن صفحه نمایش و قفل کردن گوشی هوشمند خود صبر کند.

در حالی که این کار می کند، یک اشکال وجود دارد. فقط برای زمانی که مشخص کرده‌اید منتظر می‌ماند که می‌تواند خیلی کمتر یا بیشتر باشد، و در کل سیستم کار می‌کند، به این معنی که نمی‌توانید برنامه‌های خاصی مانند اخبار، خواننده‌های RSS یا برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی را انتخاب کنید. برای آن، بیایید نگاهی به برخی از برنامه ها بیندازیم.

Keep Screen On

Keep Screen On یک برنامه نسبتاً ساده است. شما آن را دانلود کنید، نصب کنید و گزینه ای برای بیدار نگه داشتن صفحه نمایش وجود دارد. هیچ راهی برای تنظیم زمان وجود ندارد. برخلاف تنظیمات سیستم که از ما می‌پرسد چقدر منتظر بمانیم تا گوشی قفل شود، در اینجا، می‌توانید آن را تا زمانی که دکمه پاور را فشار دهید تا به صورت دستی قفل شود، روشن نگه دارید. اگر تلفنی با صفحه‌کلید فیزیکی qwerty دارید، می‌توانید به صورت اختیاری نور پس‌زمینه صفحه کلید را نیز روشن نگه دارید.

این مطلب را از دست ندهید   5 باور نادرست هنگام استفاده از گوشی سونی

مدیر نور پس زمینه، که به عنوان یک برنامه جداگانه در دسترس است، گزینه های جدید و جالبی را ارائه می دهد. Timeout مدت زمان بیشتری برای انتخاب دارد (تا 60 دقیقه). من کاملاً مطمئن نیستم که گزینه “Just keep CPU running” چه کاری انجام می دهد. اگه فهمیدی بهم خبر بده هر دو برنامه کاملا رایگان و بدون تبلیغات هستند. با این حال، هیچ راهی برای انتخاب برنامه های جداگانه وجود ندارد.

Wakey برنامه روشن نگه داشتن نمایشگر

Wakey یک برنامه ساده و مفید است که وقتی از همه برنامه‌های لیست سفید استفاده می‌کنید، صفحه نمایش شما را بیدار نگه می‌دارد. این به شما کنترل بیشتری می‌دهد تا بتوانید برنامه‌هایی را که شایسته توجه شما هستند انتخاب کنید.

نسخه رایگان برنامه محدود است، از تبلیغات پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تایمر را برای روشن نگه داشتن صفحه تنظیم کنید. درست مانند تنظیمات سیستم کار می کند. برای حذف تبلیغات، بیدار کردن گوشی با استفاده از FaceWake و برنامه های لیست سفید، باید 0.99 دلار ارتقا دهید. ویژگی FaceWake تا زمانی که دوربین بتواند چهره شما را تشخیص دهد صفحه نمایش را روشن نگه می دارد. سرد. همچنین پشتیبانی از Tasker وجود دارد، اما این برنامه با گوشی های شیائومی کار نمی کند.

Stay Alive

Stay Alive برنامه دیگری برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش گوشی شما است و هیچ رابطی به عنوان برنامه ندارد. پس از دادن مجوزهای لازم، باید از قسمت اعلان به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. پس از ورود، می‌توانید برنامه‌هایی را انتخاب کنید که می‌خواهید صفحه نمایش آن‌ها روشن بماند.

این مطلب را از دست ندهید   حسگرهای حرکتی گوشی هوشمند

برخی گزینه‌های اضافی مانند اجازه دادن به صفحه نمایش قبل از خاموش شدن کم‌نور، روشن نگه داشتن صفحه روی میز و پایه خودرو و تم‌های رنگی وجود دارد که واقعاً به هیچ‌کس کمکی نمی‌کند، اما همچنان یک افزودنی منظم است. نسخه حرفه ای 1.99 دلار برای شما هزینه دارد و ویژگی انتخاب برنامه را باز می کند.

نگهداشتن روشن صفحه نمایش

لحظه ای که برنامه را راه اندازی می کنید، اولین چیزی که مشاهده می کنید لیستی از تمام برنامه هایی است که روی گوشی هوشمند شما نصب شده اند. فقط مواردی را انتخاب کنید که می خواهید صفحه نمایش را برای آنها روشن نگه دارید، و شما آماده هستید.

یک منوی مفید با چند گزینه جالب وجود دارد. می‌توانید با زدن یک دکمه، ویژگی را برای همه برنامه‌ها غیرفعال کنید. همچنین گزینه ای برای مخفی کردن برنامه های سیستم وجود دارد تا بتوانید فقط برنامه هایی را که به صورت دستی از فروشگاه Play یا هر جای دیگر نصب کرده اید مشاهده کنید.

چسبیده به صفحه نمایش

اگر به روشی برای بیدار نگه داشتن صفحه نمایش بر اساس پارامترهای مختلف مانند مدت زمان یا برنامه ها نیاز دارید، یکی از برنامه های بالا به شما کمک می کند تا کار را انجام دهید. برای بررسی یک برنامه، مجبور نیستید مرتباً قفل گوشی خود را باز کنید، و این باید چند ثانیه ارزشمند را برای شما ذخیره کند.

بعدی: آیا می خواهید یک تصویر GIF را به عنوان تصویر زمینه صفحه قفل خود تنظیم کنید؟ برای آشنایی با نحوه کار روی لینک زیر کلیک کنید.

این مطلب را از دست ندهید   تعمیر شارژ نشدن درست گوشی سونی

آیا می دانید: 3 راه سرعت بخشیدن گوشی سونی

0/5 (0 نقد و بررسی)