نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

هم اکنون میزان استفاده از اینترنت و شبکه‌های وای‌فای به شدت افزایش یافته است. این افزایش کارایی به قدری بوده که تقریبا اغلب ما بدون اینترنت و عدم اتصال به این شبکه کاملا بیکار، تنها و ناامید می‌شویم. اما چطور می‌توان در یک گوشی اندرویدی اینترنت وای‌فای را فعال کرده و به شبکه آن متصل شد؟


فعال‌سازی اینترنت وای‌‌فای و هات‌اسپات wifi hotspot

ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش مراحل مورد نیاز به منظور فعال‌سازی و اتصال دستگاه‌های هوشمند اندرویدی به شبکه وای‌فای بپردازیم. دقت داشته باشید که متصل شدن به یک شبکه هات‌اسپات (Hotspot) هم به همین شیوه امکان‌پذیر است. تنها تفاوت موجود مابین اتصال به شبکه وای‌فای و اتصال از طریق هات‌اسپات در این است که در اتصال به وای‌فای دستگاه شما مستقیما به مودم متصل می‌شود اما در هات‌اسپات دستگاه شما به یک گوشی یا تبلت دیگر متصل خواهد شد. این مورد هم در این مقاله آموزش داده می‌شود. با موبایل کمک همراه باشید.تعمیرات سامسونگ
در مرحله اول باید قفل صفحه نمایش دستگاه را باز کنید. برای دستگاه ما قفل نمایشگری تعریف نشده، بنابراین به راحتی می‌توانید وارد آن شویم. دقت داشته باشید که دسترسی به اطلاعات داخلی دستگاه بدون عبور از قفل نمایشگر آن امکان‌پذیر نیست.
وارد منوی اصلی اپلیکیشن‌ها شده و سپس گزینه تنظیمات یا Settings دستگاه را انتخاب کنید. آیکون مربوط به این بخش به شکل یک چرخ دنده نمایش داده می‌شود.
فعال‌سازی اینترنت وای‌‌فای و هات‌اسپات wifi hotspot

گزینه‌ با عنوان Wi-Fi را در لیست موجود بیابید و آن را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات بخش وای‌فای دستگاه اندرویدی‌تان شوید.
با استفاده از اسلایدرارائه شده در کنار گزینه Wi-Fi نسبت به فعال‌سازی این قابلیت اقدام کنید. در این شرایط جستجوی اتوماتیک به منظور یافتن و شناسایی شبکه‌های وای‌فای قابل دسترسی آغاز می‌شود و لیست این شبکه‌ها ارائه خواهد شد. در این شرایط اگر پیش از این به شبکه خاصی متصل شده باشید که مجددا در دسترس باشد، دستگاه به طور اتوماتیک بار دیگر به آن شبکه متصل می‌شود. در غیر این صورت اتصال اتوماتیک به شبکه وای‌فای امکان‌پذیر نخواهد بود.
در این مرحله قصد داریم که یک شبکه وای‌فای جدید را برای دستگاه تعریف کنیم. این شبکه ممکن است شبکه‌ای پنهان باشد، بنابراین به منظور اتصال به آن باید از طریق گزینه Add Wi-Fi Network وارد عمل شوید. در بخش نخست نام شبکه مورد نظر را وارد کنید.
در بخش Security نوع تنظیمات امنیتی شبکه مورد نظر را انتخاب کنید. این گزینه معمولا بر روی WEP قرار داده می‌شود.
در کادر مربوط به گزینه Enter Password رمز عبور شبکه وای‌فای مورد نظرتان را وارد کنید.
نهایتا گزینه Connect را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دستگاه هوشمند اندرویدی‌تان به شبکه وای‌فای مورد نظر متصل شود.
اتصال به شبکه وای‌فای از طریق هات‌اسپات
قابلیت هات‌اسپات قابلیت بسیار کاربردی است. تصور کنید که قصد دارید اینترنت سیم کارت گوشی خود را با سایر گوشی‌های هوشمند اشتراک‌گذاری کنید. در این شرایط سایر گوشی‌ها می‌توانند به وای‌فای گوشی اصلی شما متصل شده و از اینترنت آن استفاده کنند. در این وضعیت گوشی اصلی شما که اینترنت سیم کارت آن فعال است نقش یک مودم مستقل را ایفاء می‌کند.
به منظور اتصال به یک شبکه هات‌اسپات مجددا وارد بخش تنظیمات یا Settings گوشی یا تبلت اندرویدی خود شوید.

این مطلب را از دست ندهید   آشنایی با انواع حسگر های گوشی

گزینه Wi-Fi را انتخاب کنید.
مانند حالت قبل با استفاده از اسلایدر ارائه شده، اتصال وای‌فای دستگاه خود را روشن کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)