نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعویض ال سی دی موبایل سونی

یکی از فعالیت های تخصصی در نمایندگی سونی ،تعویض ال سی دی گوشی است .با توجه به رشد روز افزون کارآیی موبایل و پیشرفت تکنولوژی های آن ، آسیب پذیریشان نیز بالا می رود. ال سی دی موبایل یکی از آسیب پذیرترین بخش های گوشی همراه است .


نکات مهم در تعویض ال سی دی موبایل سونی

شدت آسیب وارده به موبایل سونی تعیین کننده ی میزان خرابی ال سی دی است . در اغلب موارد راهی جز تعویض ال سی دی موبایل و باز کردن گوشی نیست. گوشی های سونی بیشتر به صورت پلمپ ارائه شده که باز کردن آن کار آسانی نیست. تعویض ال سی دی فرآیندی تخصصی است که در صورت تعمیر نادرست ، احتمال واردشدن آسیب جدی به سایر قسمت های گوشی وجود دارد .

زمان تعویض ال سی دی موبایل سونی

شکستن ال سی دی

افتادن گوشی از دست کاربران ،امری طبیعی است ، در صورت زیاد بودن شدت ضربه، احتمال شکستن ال سی دی وجود دارد. با شکسنه شدن ال سی دی امکان دسترسی به موبایل مقدور نبوده و بهترین راه تعویض ال سی دی موبایل است.

سوختن ال سی دی

در صورت مجاورت گوشی با مایعات، احتمال وارد شدن آسیب به ال سی دی بسیار زیاد بوده که در صورت روشن کردن موبایل خود با صفحه ای با تصویر سیاه روبرو می شوید که نشانه ی سوختگی ال سی دی دستگاه بوده و راهی جز تعویض آن نیست.

در تعویض ال سی دی موبایل سونی به چه نکاتی توجه نماییم؟

تعویض ال سی دی توسط افراد مجرب

استفاده از نیروی متخصص و آموزش دیده در تعمیر و تعویض قطعات موبایل حائز اهمیت است.در تعویض ال سی دی موبایل سونی امکان آزمون خطا وجود ندارد. برای این کار با مراجعه به نیروهای ماهر و با استفاده از روش های اصولی می توان به هدف نزدیک شد.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش نحوه جایگزینی بلندگو گوشی سونی Sony Xperia J
استفاده از ال سی دی اصل

دلیل استفاده ازقطعات غیر اصل ، وجود ابزارهای متعدد با کالاهای تقلبی است . مشتری قطعات فیک (غیراصل)را به قیمت قطعات اصلی خریداری کرده که مستلزم پرداخت هزینه ی زیادی است. کیفیت هیچ گاه مثل اول نخواهد شد اگر از قطعات غیر اصلی استفاده کنید چراکه قطعه تعویض شده پس از مدت زمانی کارایی خود را از دست داده و مجددا با مشکل مواجه می شود.

استفاده از ابزار پیشرفته

حساسیت بالای قطعات موبایل سونی ،نیازمند ابزار آلات دقیق و پیشرفته است چرا که (طبق مطالب فوق) تعمیر غیراصولی ، احتمال آسیب زدن به سایر قطعات را به دنبال دارد. دستگاه های پیشرفته ،کمک زیادی به تعویض هرچه بهتر ال سی دی موبایل سونی می کند.

مقالات مرتبط :

تعمیر برد موبایل سونی

0/5 (0 نقد و بررسی)