نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که نمی‌خواهید تصاویری که توسط برنامه واتس اپ ذخیره می‌شوند، در گالری اصلی دستگاه شما نمایان باشند. مخصوصاً اگر آن تصاویر شخصی باشند و افراد دیگری نیز به گوشی شما دسترسی دارند. در این آموزش همراه موبایل کمک باشید تا به شما بگوییم که چگونه می‌توان تصاویر واتس اپ را در گالری گوشی اندرویدی خود پنهان کنیم.


مخفی سازی تصاویر واتس اپ در گالری
برای این کار به هیچ عنوان نیاز به روت بودن دستگاه شما نیست و تمام کارها با یک فایل منیجر انجام خواهد شد. ما در این آموزش از فایل منیجر ES File Explorer استفاده نموده‌ایم. برای دانلود این برنامه می‌توانید از باکس دانلود در زیر همین مطلب استفاده نمایید.
۱. در مرحله اول شما می‌بایست اپلیکیشن فایل منیجر ES File Explorer را باز کنید.
۲. به فولدر WhatsApp بروید، معمولاً این فولدر در قسمت SD Card ذخیره می‌شود. پس از ورود به فولدر ذکر شده وارد فولدر Media شوید.
۳. پس از وارد شدن به فولدر فوق، حال می‌بایست وارد فولدری با نام WhatsApp images شوید. پس از ورود در سمت راست و قسمت بالایی فایل منیجر، ۳ نقطه بر روی همدیگر وجود دارد. باید بر روی آن فشرده و ابتدا گزینه New و سپس گزینه File را انتخاب کنید.
۴. در این مرحله یک فایل تحت عنوان nomedia. ایجاد کنید. در صورت موفقیت با پیغام nomedia has been created. مواجه خواهید شد. (دقت داشته باشید که یک نقطه در ابتدای کلمه nomedia وجود دارد.)
۵. مراحل به پایان رسید. پس از ساخت این فایل، سیستم عامل دستگاه فولدری که در آن .nomedia ایجاد شده است را به عنوان یک فولدر سیستمی پنهان شناسایی می‌کند و دیگر تصاویر برنامه واتس اپ در گالری گوشی اندرویدی شما نمایش داده نمی‌شود.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش بالا بردن سرعت اینترنت سیم کارت (بخش دوم)
0/5 (0 نقد و بررسی)