نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

سونی Xperia L شما گاهی خود به خود خاموش می شود؟

ممکن است اتفاق بیفتد که تلفن هوشمند خود را خاموش کنید ، حتی اگر هیچ دکمه ای فشار داده نشده و باتری شارژ شده باشد. اگر چنین باشد ، ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. برای یافتن علت ، مهم است که تمام لوازم جانبی Sony Xperia L خود را بررسی کنید. در ادامه ، دلایل مختلفی را که ممکن است مربوط به خاموش شدن تلفن هوشمند باشد و اینکه چگونه می توانید مشکل را در دراز مدت حل کنید ، به شما خواهیم گفت.

باتری معیوب است؟

اگر Sony Xperia L شما خاموش است ، ممکن است نقص سخت افزاری وجود داشته باشد. باتری ممکن است باعث خاموش شدن دستگاه شود. بسیاری از باتری ها دیگر با گذشت زمان دیگر به درستی کار نمی کنند ، ممکن است اندازه گیری باتری غیرقابل درک باشد و ممکن است لازم باشد دستگاه را بیشتر از قبل شارژ کنید.
علت دیگر نیز می تواند ساییدگی یا خرابی باتری باشد. همچنین احتمال دارد که به درستی قرار داده نشده باشد. اگر ممکن است باتری Sony Xperia L شما معیوب باشد ، باید تعویض شود. بسته به تلفن هوشمند خود ، می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا توسط متخصص تعمیر شود.

نرم افزار معیوب؟

اگر نقص سخت افزاری وجود ندارد ، نرم افزار معیوب قابل تصور است. به عنوان مثال اگر تلفن هوشمند هنگام باز شدن برنامه خاموش شود ، خطای نرم افزاری محتمل است. برنامه های کاربردی می توانند چنین مشکلی را ایجاد کنند.
ممکن است یک برنامه خاص با سیستم عامل سازگار نباشد. اگر هنگام باز کردن یک برنامه خاص ، Sony Xperia L شما خاموش می شود ، می توانید سیستم عامل خود را به روز کنید و ببینید آیا Sony Xperia L شما دوباره به طور معمول کار می کند یا خیر.
در غیر این صورت ، هر برنامه ای را که ممکن است باعث غیرفعال شدن دستگاه شود حذف کنید ، یعنی همه برنامه هایی که اخیراً به روز کرده یا بارگیری کرده اید.
اگر این مشکل را حل نکرده است ، می توانید داده ها را ذخیره کرده و تلفن هوشمند را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. سپس تلفن باید دوباره درست کار کند. اگر Sony Xperia L شما خاموش است و بدون برداشتن باتری نمی توانید دوباره آن را روشن کنید ، این روند توصیه می شود.
برای نتیجه گیری راه حل های مختلف
بسته به علت مشکل ، می توانید برای حل آن اقدام کنید. بنابراین توصیه می کنیم مراحل زیر را بررسی و انجام دهید:
• لطفاً بررسی کنید که آیا باتری به درستی قرار گرفته است یا خیر. آن را بیرون بیاورید و دوباره بگذارید داخل.
• سونی Xperia L خود را دوباره شارژ کرده و به مدت طولانی روی کابل شارژ بگذارید.
• ببینید دستگاه با وجود شارژ کامل شارژ خاموش می شود یا فقط برای میزان مشخصی از شارژ صدق می کند.
• نسخه اندروید خود را بررسی کنید. برای بررسی وضعیت باتری خود ، اکثر تلفن های Android دارای گزینه خاصی هستند. برای این کار*#**## 4636#*#*یا*#*## INFO#*#*را در شماره گیر تلفن هوشمند خود تایپ کنید. در حال حاضر چندین گزینه وجود دارد. “اطلاعات باتری” را فشار دهید. اگر خطایی ظاهر شد ، Sony Xperia L خود را خاموش کنید ، کمی صبر کنید ، سپس دوباره آن را روشن کنید. روند را تکرار کنید. اگر این کار نکرد ، احتمالاً باتری معیوب است و باید تعویض شود.
• برنامه هایی را که ممکن است مشکل ایجاد کنند حذف کنید.
• آخرین امکان: ذخیره و تنظیم مجدد. از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و اطلاعات ذخیره شده در حافظه تلفن را در رسانه دیگری ذخیره کنید. حالا دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. هشدار: مهم است که قبل از بازنشانی از تمام اطلاعات ذخیره شده موجود در حافظه تلفن پشتیبان تهیه کنید ، در غیر این صورت از بین می رود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
این مطلب را از دست ندهید   باز نشانی نرم و سخت در Sony Xperia Z Series