نمایندگی تعمیر گوشی سونی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

دلیل بی صدا کردن گوشی سونی چیست؟ چگونه باید این کار را انجام داد؟ شرایط مختلف به تنظیمات تلفن متفاوت نیاز دارند. اعلان‌های آزاردهنده ممکن است در محل کار مفید باشند، اما ممکن است حال و هوای خنک‌تری را در خانه ترجیح دهید. اگر دستگاه اندرویدی دارید، می‌توانید فرآیند خاموش کردن تلفن خود را خودکار کنید. مانند بسیاری از چیزهایی که مربوط به اندروید هستند، چند راه مختلف برای رسیدن به این هدف وجود دارد. Google Assistant شامل روشی است که با هر دستگاه اندرویدی کار می‌کند، اما گوشی سونی‌های Google Pixel نیز یک روش داخلی‌تر دارند. ما هر دو را پوشش می دهیم.

بی صدا کردن گوشی
بی صدا کردن گوشی

با روال‌های روال دستیار Google تلفن خود را در خانه بی‌صدا کنید

با استفاده از روال دستیار Google، فقط باید از یک فرمان صوتی برای قرار دادن تلفن خود در حالت بی صدا استفاده کنید. اگر بلندگوی Google Nest دارید، این کار مفید است، زیرا می‌توانید آدرس خانه خود را وارد کنید و به سادگی بگویید: «OK Google, I’m home».

برای شروع، برنامه Google Assistant را در دستگاه Android خود راه اندازی کنید. می‌توانید با ضربه زدن روی نماد برنامه آن و سپس گفتن «OK, Google» آن را باز کنید یا می‌توانید از گوشه پایین سمت چپ یا راست به داخل بکشید.

اکنون روی نماد Snapshot در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید. UI ممکن است بسته به تلفن یا رایانه لوحی شما کمی متفاوت به نظر برسد. نماد نمایه خود را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید تا منوی تنظیمات دستیار باز شود.

در لیست تنظیمات پیمایش کنید و “روال” را انتخاب کنید. روتینی با عنوان “من در خانه هستم” وجود خواهد داشت. این همان چیزی است که می خواهیم آن را سفارشی کنیم. لازم به ذکر است که این روال اتوماسیون «خانه و خارج از خانه» Google Home نیست.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش رفع مشکل عدم اتصال گوشی به وای فای

به‌طور پیش‌فرض، دستورات صوتی برای شروع روال عبارتند از «من در خانه هستم» و «من برگشتم». اگر می‌خواهید عبارت سفارشی خود را اضافه کنید، می‌توانید روی دستورات ضربه بزنید.

برای بی‌صدا کردن تلفنتان، روی «افزودن اقدام» ضربه بزنید. دسته «تنظیم تنظیمات تلفن» را انتخاب کنید. کادر «تنظیم صدای تلفن روی صفر» را علامت بزنید. این کار صدای زنگ و اعلان دستگاه را خاموش می کند.

از طرف دیگر، اگر حالت «مزاحم نشوید» را در دستگاه خود تنظیم کرده‌اید، می‌توانید در عوض آن را روشن کنید. وقتی انتخاب را انجام دادید، روی «انجام شد» ضربه بزنید.

اکنون به صفحه روتین بازگشته اید. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، “ذخیره” را بزنید تا روال تمام شود. روال اکنون آماده استفاده است! به سادگی فرمان صوتی شروع را بگویید و گوشی سونی شما در حالت بی صدا/در حالت مزاحم نشوید قرار می گیرد.

برای بعضی از کاربران تاریخچه شرکت سونی و گوشی‌های هوشمند این برند از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. از این رو در مقاله « بررسی تاریخچه اعلان گوشی سونی» این موضوع را به طور کامل مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم.

بی صدا کردن گوشی
بی صدا کردن گوشی

با قوانین Pixel تلفن خود را در خانه بی‌صدا کنید

اگر گوشی سونی پیکسل گوگل دارید، می‌توانید از یک ویژگی داخلی به نام «قوانین» برای خودکار کردن این فرآیند استفاده کنید. هنگامی که وارد مکان خاصی می شوید یا به یک شبکه Wi-Fi خاص متصل می شوید، تلفن شما بی صدا می شود.

 • ابتدا دوبار از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا منوی تنظیمات باز شود.
 • به پایین بروید و “System” را انتخاب کنید.
 • بخش «پیشرفته» را باز کنید و روی «قوانین» ضربه بزنید.
 • ابتدا برای شروع، «Add Rule» را انتخاب کنید.
 • در بالا، روی «Add Wi-Fi Network or Location» ضربه بزنید.
 • تصمیم بگیرید که می‌خواهید ماشه یک «شبکه Wi-Fi» یا «مکان» باشد.
 • شبکه Wi-Fi خانگی خود را انتخاب کنید یا آدرس منزل خود را وارد کنید. توصیه می کنیم از گزینه شبکه Wi-Fi استفاده کنید.
 • سپس، «تنظیم تلفن روی بی‌صدا» (یا «مزاحم نشوید» را روشن کنید، اگر آن را راه‌اندازی کرده‌اید) را انتخاب کنید.
 • وقتی کارتان تمام شد، روی «افزودن» در پایین صفحه ضربه بزنید.
 • آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که اجازه دهید این ویژگی در پس‌زمینه اجرا شود. این تضمین می کند که به موقع اجرا شود. برای ادامه روی «بعدی» ضربه بزنید.
 • “Allow” را در پیام پاپ آپ انتخاب کنید تا سرویس همیشه در پس زمینه اجرا شود.
این مطلب را از دست ندهید   بررسی گوشی اکسپریا 5

هنگامی که به شبکه وصل می شوید یا وارد مکان مشخص شده خانه می شوید، تلفن شما بی صدا می شود یا در حالت مزاحم نشوید قرار می گیرد. عصر خود را در آرامش سپری کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)